Vážení studenti,
vzhledem k mimořádné situaci není v předmětech Fyzika I a Fyzika A možné psát 1. průběžný test a je nejisté, zdali bude možné psát 2. průběžný test. Jako vedoucí ústavu nahrazuji původní podmínku získání zápočtu podmínkou spočívající v řízeném a hodnoceném řešení domácích úkolů. Příslušný cvičící zadá každému studentovi v průběhu semestru 20 příkladů k samostatnému řešení, každý příklad bude hodnocen max. 10 body. K získání zápočtu musí student získat minimálně 5 bodů z každého zadaného příkladu. V případě nezískání zápočtu touto cestou, je možné absolvovat souhrnný test za původních podmínek v termínech, které budou zveřejněny podle vývoje situace. Pokud nedojde k jiné dohodě mezi cvičícím a studentem, probíhá veškerá komunikace prostřednictvím školního e-mailu. Formu zveřejňování úkolů a jejich odevzdávání stanoví každý cvičící individuálně, přičemž přihlíží k potřebám a možnostem studentů.

Přeji vám všem pevné zdraví a mnoho zdaru při samostudiu.

Vladimír Scholtz
vedoucí ústavu