Dne 20.11. 2017 se na Ústavu fyziky a měřicí techniky konala Studentská vědecká konference v sekci Fyzika a měřicí technika. Konference se zúčastnilo osm studentů z různých pracovních skupin našeho ústavu. K vidění byly zajímavé příspěvky, na které se můžete podívat ve sborníku příspěvků.

Umístění na prvních třech místech bylo následující:
1. Bc. Martin Hruška s prací Fotoregenerace chemických senzorů na bázi ftalocyaninů
2. Bc. Lucie Kujalová s prací Výsledky předběžné studie léčby onychomykóz nízkoteplotním plazmatem
3. Kateřina Jarkovská s prací Nanostrukturované oxidy pro aktivní vrstvy chemirezistorů

dsc 0904

Sponzoři naší sekce byli:

• ÚJV Řež, a. s., jejímž zástupcem je pan Ing. Martin Straka, Ph.D.
  • Sysmex CZ, s.r.o., jejímž zástupcem je pan Ing. Jiří Protivínský, Ph.D.
  • National Instruments (Czech Republic), s r.o.

ujv rez                                sysmex

national instruments   msd