• V zimním semestru 2017-2018 si můžete Fyziku I zapsat znovu, zápočet získaný v předchozím letním semestru vám uzná vedoucí ústavu doc. Hofmann (vyčkejte však s návštěvou u něj do cca třetího týdne semestru, aby šlo již zápočet zapsat do SISu).
  • Výuka v zimním semestru probíhá ve středu v posluchárně B06 od 8:00 do 9:50 formou řádné přednášky, od 10:00 do 10:50 se budeme věnovat obtížnějším partiím a bude prostor i na Vaše dotazy.
  • Seminář se bude konat ve čtvrtek od 16:00 v místnosti B06.
  • Zápočtové testy pro ty z Vás, kteří ještě zápočet nezískali, se budou konat v šestém a dvanáctém týdnu semestru, pro zisk zápočtu potřebujete v součtu z obou testů opět minimálně 50 % bodů.
  • První zkouškový předtermín bývá již v polovině října, další pak v polovině listopadu a v polovině prosince.
  • Požadavky ke zkoušce zůstávají stejné jako v letním semestru.