Jsme na Facebooku!

Facebook ÚFMT

  • V zimním semestru 2017-2018 si můžete Fyziku I zapsat znovu, zápočet získaný v předchozím letním semestru vám uzná vedoucí ústavu doc. Hofmann (vyčkejte však s návštěvou u něj do cca třetího týdne semestru, aby šlo již zápočet zapsat do SISu).
  • Výuka v zimním semestru probíhá ve středu v posluchárně B06 od 8:00 do 9:50 formou řádné přednášky, od 10:00 do 10:50 se budeme věnovat obtížnějším partiím a bude prostor i na Vaše dotazy.
  • Seminář se bude konat ve čtvrtek od 16:00 v místnosti B06.
  • Zápočtové testy pro ty z Vás, kteří ještě zápočet nezískali, se budou konat v šestém a dvanáctém týdnu semestru, pro zisk zápočtu potřebujete v součtu z obou testů opět minimálně 50 % bodů.
  • První zkouškový předtermín bývá již v polovině října, další pak v polovině listopadu a v polovině prosince.
  • Požadavky ke zkoušce zůstávají stejné jako v letním semestru.

 

Projekt NATO SPS

nato

Řešíme projekt Solid state gas sensors against security and military threads pod záštitou Severoatlantické aliance. Podívejte se na nejnovější výsledky výzkumu a vývoje v oblasti chemických senzorů bojových látek a tagantů výbušnin jichž jsme dosáhli.

Studentské práce

Studentské práce
Blíží se závěr vašeho studia a hledáte proto vhodnou bakalářskou, magisterskou či doktorskou práci? Náš ústav každoročně vypisuje celou řadu prací. Můžete se díky ní zúčastnit zajímavého výzkumu, či získat dobrý základ do praxe.

Učební pomůcky

Učební pomůcky
Hledáte návody na laboratorní úlohy, chyběli jste na přednášce nebo se připravujete na zkoušku? Podívejte se do naší rozsáhlé databáze elektronických pomůcek k jednotlivým předmětům.