Rozpis do turnusů a pracovních skupin v laboratořích se uskuteční první týden semestru ve středu 15. 2. 2017 od 8:30 do 9:00 a od 13:00 do 13:30 v místnosti č. B303 (budova B - třetí patro)
Druhý týden semestru 22.2.2017 bude zahájena laboratorní výuka úvodem a školením o bezpečností práce  (zahájení bude z prostorových důvodů v místnosti laboratoře Fyziky B212 - druhé patro).
Účast všech studentů na školení bezpečnosti práce v LMŘT je povinná.

Na úvodní hodinu si doneste vytištěný materiál k úvodnímu cvičení zde (je nutné se zalogovat uživatelským jménem a heslem jako do sítě VŠCHT).