Dne 21.11. 2016 se na Ústavu fyziky a měřicí techniky konala Studentská vědecká konference v sekci Fyzika a měřicí technika. Konference se zúčastnilo deset studentů z různých pracovních skupin našeho ústavu. K vidění byly zajímavé příspěvky, na které se můžete podívat ve sborníku příspěvků.

Sponzorem naší sekce byl ÚJV Řež, a. s., jejímž zástupcem byl pan Ing. Martin Straka, Ph.D.

Umístění na prvních třech místech bylo následující:
1. Anna Petrová s prací Elektronová mikroanalýza kosterních pozůstatků
2. Stanislav Valtera s prací Příprava a charakterizace 3D struktur polypyrrolu
3. Matěj Černý s prací Separace zlatých a křemíkových nanočástic dle velikosti a náboje

dsc 1011

dsc 1015 sponzor

Sponzorem naší sekce byl ÚJV Řež, a.s. v zastoupení pana Ing. Martina Straky, Ph.D.