Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
 → Lidé
iduzel: 53734
idvazba: 62907
šablona: stranka
čas: 31.10.2020 17:22:03
verze: 4727
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Profesoři

 

   
prof. RNDr. Marie Urbanová, CSc. B222
marie.urbanova@vscht.cz 22044 3036

prof. Dr. Ing. Martin Vrňata

tajemník ústavu

B225

martin.vrnata@vscht.cz 22044 3040

Docenti

 

   
doc. Ing. Jaroslav Hofmann, CSc. B216c jaroslav.hofmann@vscht.cz 22044 3351
doc. Ing. Karel Kadlec, CSc. B225 karel.kadlec@vscht.cz 22044 3040
doc. Ing. Vladimír Myslík, CSc.
B216b
myslikv@vscht.cz 22044 3045

doc. Ing. Vladimír Scholtz, Ph.D.

vedoucí ústavu

B219

vladimir.scholtz@vscht.cz 22044 3055

Odborní asistenti

 

   
Ing. Ondřej Ekrt, Ph.D. B216b ondrej.ekrt@vscht.cz 22044 3045
Ing. Ladislav Fišer, Ph.D. B216b ladislav.fiser@vscht.cz 22044 3045
RNDr. Pavel Galář, Ph.D. B216d pavel.galar@vscht.cz 22044 3037
Ing. Přemysl Fitl, Ph.D.
B216a premysl.fitl@vscht.cz 22044 3383
Mgr. Anna Fučíková, Ph.D.
B216d
fucikova@vscht.cz 22044 3037
Mgr. Dr. Jana Jirešová B217 jana.jiresova@vscht.cz 22044 3346
Ing. Josef Khun, Ph.D. B216d josef.khun@vscht.cz 22044 3037
Ing. Myron Klenivskyi, Ph.D. B216f myron.klenivskyi@vscht.cz 22044 3049
Ing. Jitka Kopecká, Ph.D. B318 jitka.kopecka@vscht.cz 22044 3020
Ing. Michal Novotný, Ph.D.
B216b
novotncq@vscht.cz 22044 3045
Ing. Šárka Piskačová, CSc. B217 sarka.piskacova@vscht.cz 22044 3346
Mgr. Jaromír Seidl, Ph.D.
B223a
seidlj@vscht.cz 22044 3035
Ing. Eva Vaňková, Ph.D.
B216d
eva.vankova@vscht.cz
22044 3037
Ing. Jan Vlček, Ph.D. B223a jan.vlcek@vscht.cz 22044 3035

Ing. David Tomeček

dlouhodobá stáž

B223 tomecekd@vscht.cz  

Techničtí pracovníci

 

   

Lenka Dvořáková

sekretářka a hospodář

B218

lenka.dvorakova@vscht.cz 22044 3039

Jan Hrudka

B216e

hrudkaj@vscht.cz 22044 3350
Ing. Miroslav Klevar B232 miroslav.klevar@vscht.cz 22044 3052

Vojtěch Kohout

AS50c vojtech.kohout@vscht.cz 22044 3288

Bc. Eliška Lokajová

B216e

lokajove@vscht.cz 22044 3350

Doktorandi

 

   
Ing. Jan Fara
B306
faraj@vscht.cz
22044 3074
Ing. Šárka Havlová B306 havlovas@vscht.cz 22044 3074
Ing. Martin Hruška B223 hruska.marti@gmail.com 22044 3034
Ing. Anna Machková
B216e
  22044 3350
Ing. Tereza Měřínská
B216f
merinskt@vscht.cz 22044 3049
Ing. Jaroslav Otta B223 ottaj@vscht.cz 22044 3034

Aktualizováno: 23.9.2020 15:33, Autor: Jan Hrudka

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi